Home / Domov / Stropnický a jeho kamarád začali pracovat na zámku Osečany. Mezitím bělí břečťan

Stropnický a jeho kamarád začali pracovat na zámku Osečany. Mezitím bělí břečťanVšechno to začalo láskou. Na jedné straně mezi Stropickým a Krejčíkem ale hlavně jejich společnou láskou k zámkům a zámkům Chtěli se přestěhovat do krajiny a když viděli reklamu na opuštěném zámku u Příbrami, rozhodli se koupit.

Dokonce se jim podařilo přiznat cenu z původních 15 milionů na 12 milionů korun. Přesto to bylo spousta peněz, které neměly, takže rodina pomohla. "Snažili jsme se půjčit si v bance, ale banky nechodily na hrad Takže nakonec mě maminka přesvědčila, aby prodala byt, který si pronajala v Praze, a my jí jí vrátíme. To znamená, že je to takový úvěr na bydlení, lze říci, " řekl Stropnický Blesk Zprávám

Redaktor ho našel se svým partnerem přímo v jeho díle – pár měl pracovní rukavice a se zjevným úsilím se snažil vytáhnout břečťan, což je celý zámek pokrytý. "Břecťan je náš veřejný nepřítel číslo jedna", připustil pražského představitele. Podle něj se musí parazitární rostliny kvůli němu zbavit staré budovy.

Žádná hra na panství, ale spousta práce

Nejen množství břečťanu, ale vlhká omítka a množství prachu podle Stropnického ukazují, že nekupovali Krejčíka, aby hráli estate Pokud si koupili nový byt v Praze, bylo by mnohem jednodušší. Cena by byla podobná. "Pokud si můžete vybrat, je to jen větší výzva. A to je také něco užitečného," vysvětluje Stropnický, proč si zvolili těžší variantu.

Politik připouští, že je lidé pravděpodobně závidí. Ale ne. "Ano, vypadá to jako zámek, de facto se zablokuje, ale uvnitř je zničená stará budova, která bude potřebovat hodně práce, spoustu financí a hodně času," řekl bývalý šéf Zelené strany

Jo, máme hovno. A to je nádherné. Skoro jako Mith Matey. Díky za podporu, je to velmi pěkné. Co je nepříjemné a neústupné a Matouš je opravdový hrdina všem. Jsem o ní velmi rozrušená. Takže jste dobří a vy jste dobří. Jedná se o první fotografii, do které jsme zamkli, tady jsme se rozhodli jít a byli jsme opravdu šťastní. A máme radost z toho, abychom dostali každý vydechovaný zobák, tekoucí vodu, nové cvaky a dělat to divné kosí. #zamekbude

Příspěvek sdílený Danielem Krejčíkem (@ dan.krejcik), 13. srpna 2018 v 11:55 PDT

"Uděláme něco dobrého. dědictví " popsal Stropnický a dodal, že pokud by někdo chtěl vytvořit brigádu a pomáhat s prací na hradě, tak by jen chtěl.

Na Zámeckém zámku se chtějí připojit k Stropnickému staršímu

mladý pár nemůže jít do velkých oprav. Budova je uvedena jako historická památka a čeká na historický průzkum stavby Může alespoň na to plánovat. A plány jsou velké – chce je zpřístupnit veřejnosti. "Budeme se snažit vytvořit malé kulturní centrum. Uvidíme," který představil budoucnost politiků. Podle něj je možné, že by se mohlo stát příští rok.

Čas, kdy to určitě bude. Stropnický rozhodl, že nebude v říjnových komunálních volbách stát. Neopouští politiku, jen se zastaví. Navíc podle Stropnického zámku hradu je také druh politiky. "

V tomto" jiném druhu politiky "chce zapojit svého otce, herce a ministra obrany Martina Stropnického, který měl v posledních měsících problémy s krční páteří ale neopustil. Musíme na to myslet jako na formu rekonvalescence, "řekl Stropnický, který jako jeden z mála českých politiků otevřeně žádal o homosexuální orientaci


Source link