قالب وردپرس درنا توس
Home / Rozrywka / Idiotyczne oburzenie. W dniu pogrzebu nastolatek z Koszalina nadał odcinek "Rewolucji kuchennych", który znajdował się w pokoju ewakuacyjnym

Idiotyczne oburzenie. W dniu pogrzebu nastolatek z Koszalina nadał odcinek "Rewolucji kuchennych", który znajdował się w pokoju ewakuacyjnym  Grobowe koło ucieczki pokoju, w którym doszło do tragedii i Magda Gessler / zdjęcie. PAP / Marcin Bielecki / YouTube / tvnpl (collage)
Świece w pokoju ucieczki, w którym doszło do tragedii i Magda Gessler / zdjęcie. PAP / Marcin Bielecki / YouTube / tvnpl (collage)

Ktoś albo nie ma sensu, albo celowo chciał zwiększyć widownię poprzez prowokację. W dniu, w którym odbył się pogrzeb nastolatek, który został spalony w pokoju ewakuacyjnym w Koszalinie, w TVN ukazała się sekcja "Rewolucji kuchennych", w której uczestnicy udali się do pokoju ucieczki, aby pogłębić wzajemne relacje.

Wczoraj w Koszalinie odbył się pogrzeb 1

5-latka, który zmarł w wyniku pożaru w pokoju ewakuacyjnym. Zatrucie śmiercią było bezpośrednią przyczyną śmierci

Tego samego dnia TVN nadała program "Rewolucje kuchenne" Magdzie Gessler. Nie byłoby to zaskakujące, gdyby nie fakt, że w tym odcinku uczestnicy programu udali się do pokoju ewakuacyjnego. W ten sposób mieli się zintegrować.

W trakcie programu grupa ludzi z restauracji, w której odbyły się "rewolucje", poszła do pokoju integracyjnego, gdzie, grając, rozwiązała zagadki, aby wydostać się z pokoju puzzli. [19659006] Źródło: tvp.info


Source link