قالب وردپرس درنا توس
Home / Rozrywka / Oscary bez przewodnika! Oskarżenia o homofobię spowodowały pierwszą taką sytuację od 30 lat [VIDEO]

Oscary bez przewodnika! Oskarżenia o homofobię spowodowały pierwszą taką sytuację od 30 lat [VIDEO]  81. gala Oscarów / fot. Greg w Hollywood (Greg Hernandez), CC BY 2.0, Wikimedia Commons
81. gala Oscarów / fot. Greg w Hollywood (Greg Hernandez), CC BY 2.0, Wikimedia Commons

Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła 5 grudnia, że ​​w tym roku Oscary będą gospodarzem komiksu Kevina Harta. Jednak dwa dni później okazało się, że mistrz ceremonii nie będzie. Komiks zrezygnował po fali oskarżeń o homofobię.

Amerykańska Akademia Filmowa podjęła zaskakującą decyzję. Po raz pierwszy od 30 lat, Oscary nie będą miały wiodącej gali. Jak będzie wyglądał ten ważny wieczór dla miłośników kina?

Gala zostanie podzielona na fragmenty, które poprowadzi kilku ludzi. Ostatnim razem taka formuła została przyjęta w 1

989 roku. Zamiast mowy inauguracyjnej partia rozpoczęła się od występu Roba Lowe'a, który śpiewał wersję "Dumny Mary" wraz z … Śnieżką. Spektakl został uznany za wyjątkowo żenujący, a niektórzy członkowie American Film Academy napisali do organizatorów listę oburzenia.

W 1958 roku gala była prowadzona przez kilka osób: Boba Hope'a, Jacka Lemmona, Rosalind Russell i głos Donalda Ducka. W 1973 r. Byli to Carol Burnett, Michael Caine, Charlton Heston i Rock Hudson, aw 1987 r. – Chevy Chase, Goldie Hawn i Paul "Crocodile Dundee" Hogan. Ostatni raz galę prowadzili w 2011 roku dwie osoby – James Franco i Anne Hathaway. Zastanawiam się, kto wybierze organizatorów w tym roku.

Kilka dni temu pojawiły się doniesienia, że ​​Kevin Hart został przekonany przez Akademię. Komediant jednak zaprzeczył tym pogłoskom w środowym wywiadzie dla "Good Morning America".

Na pewno nie poprowadzę kolejnej gali. Nie wiem, co stanie się w przyszłości – powiedział

Źródła: rmf24.pl/viva.pl/YouTube


Source link