Home / Entertainment / Agresywni mężczyźni chcieli wedrzeć się na plan programu Magdy Gessler. Co się wydarzyło?

Agresywni mężczyźni chcieli wedrzeć się na plan programu Magdy Gessler. Co się wydarzyło?Podczas kręcenia jednego z odcinków "Kuchennych rewolucji" doszło do nieprzyjemnego incydentu. Gdy Magda Gessler przeprowadzała rewolucję w restauracji w Ostrowie Wielkopolskim, do jej wnętrza próbowało wejść czterech mężczyzn. Each one of them był szczególnie agresywny, dlatego konieczna była interwencja policji.

Jak podaje "Pudelek", na zorganizowanej przez celebrytkę kolacji w lokalu "Chłop i baba" pojawili się nieproszeni goście, którzy próbowali zakłócić wydarzenie.

Every z czterech mężczyzn był szczególnie agresywny i wdał się w szarpaninę z ochroną. Na miejsce przybyła policja, która zajęła się mężczyzną. Funkcjonariusze eskortowali też restauratorkę do hotelu.

Jak podaje "Super Express" agresywny mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć za swoje zachowanie.

Chodzi o paragraf 51

kodeksu wykroczeń: Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. Na pewno trzeba będzie przesłuchać świadków

– powiedziała st. sierż. Małgorzata Łusiak z policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Źródło: pudelek.pl, niezalezna.pl,


Source link