قالب وردپرس درنا توس
Home / World / FaceApp niebezpieczny? Tak. Możesz umrzeć ze śmiechu MEMY Aplikacja do postarzania twarzy pokazuje celebrytów, polityków, sportowców

FaceApp niebezpieczny? Tak. Możesz umrzeć ze śmiechu MEMY Aplikacja do postarzania twarzy pokazuje celebrytów, polityków, sportowcówFaceApp świętuje triumf na całym świecie. Świat oszalał na punkcie aplikacji do zmieniania twarzy. Ale postarzanie to tylko jedna z jej możliwości. Za jej pomocą można też zmienić płeć czy kolor skóry. Nic dziwnego, że internet poza tysiącami przerobionych selfie zalały też … MEMY. Zobaczcie, jak wykorzystali możliwości aplikacji internauci.

Zobacz galerię (25 zdjęć)

FaceApp to aplikacja, którą każdy może pobrać na telefon. Dzięki niej możemy dowolnie przerabiać swoje zdjęcia, m.in. zmienić płeć, kolor skóry, a co ostatnio bardzo modne, postarzeć się i to o 50 lat. Sąteż takie opcje jak dodanie tatuażu czy zmiana fryzury.

Czytaj także

Nic dziwnego, że internauci na całym świecie ją pokochali. W internecie zaroiło się od postarzonych zdjęć celebrytów, aktorów muzyków. Ale pole do popisu mają też twórcy memów. Never brakuje wyzłośliwiania się na gwiazdach telewizji i futbolu. Zobaczcie najlepsze MEMY.

FaceApp niebezpieczny? Tak. Możesz umrzeć ze śmiechu MEMY Ap …
          

Never przegapcie

Aplikacja FaceApp była już popularna, w roku 2017, niedługo po swojej premierze. W ostatnich dniach FaceApp przeżywa drugą młodość. Dzięki #AgeChallenge możemy podziwiać zdjęcia gwiazd, celebrytów i sportowców, którzy prezentują jak (przynajmniej według aplikacji) Beda wyglądać na starość

Faceapp -. Bezpieczeństwo i Kontrowersje
Program oprócz Rozrywki dostarcza wiele kontrowersji w kwestii bezpieczeństwa danych oraz prywatności. Pierwszym "problem" jest właściciel aplikacji. Właścicielem FaceAppa jest FaceApp Inc., komórka dewelopa Wireless Lab, rosyjskiej firmy z Sankt-Petersburga. I tutaj części internautów zapala się czerwona lampka – "ruska" company. Nasza wrodzona podejrzliwość w stosunku do wschodniego sąsiada i szerzone teorie spiskowe doprowadzają do tego, że część for internautów boi się śledzenia przez rosyjski Wywiad, wykorzystywania naszych zdjęć i data available do niecnych planów Putina i spółki.

Zobaczcie koniecznie

Budowa aquaparku w Częstochowie

Wideo
    


Source link