قالب وردپرس درنا توس
Home / Entertainment / Facebook zablokował account Korwin-Piotrowskiej. Obraziła gości premiery

Facebook zablokował account Korwin-Piotrowskiej. Obraziła gości premieryŚmierć Prezydenta Gdańska, z rąk nożownika, podczas 27. finału WOŚP, wstrząsnęła całą Polską. Prezydent Andrzej Duda ogłosił, że dzień pogrzebu Pawła Adamowicza będzie dniem żałoby narodowej. Włółym kraju, odwołów wszystkie imprezy masowe, obywatele zostali poproszeni, aby był to czas zadumy i refleksji. W poniedziałek, 14 stycznia o godzinie 20.00, zgodnie z planem odbyła się uroczysta premiera filmu "Diablo. Wyścig o wszystko ". Pomimo tego, że premier rozpoczęła się minutą ciszy, a wydarzenie nie było huczną imprezą, z tańcami i alkoholem, Karolina Korwin-Piotrowska w ostrych słowach powiedziała, co sądzi na temat obecnych tam osob (pisownia wszystkich wpisów oryginalna).

̵

1; Powinniście you wstydzić. Zamordowano dzisiaj człowieka. Ojca, męża, brata, wieloletniego Prezydenta wspaniałego miasta Gdańsk, lubianego przez swoich wyborców. Ludzie w całej Polsce są w żałobie. W totalnym szoku. To jest potworny moment w najnowszej historii Polski. Jest im źle. Smutno. Ludzie potrzebują wsparcia, czegokolwiek. A wy zero refleksji, zastanovienia, myśli jakiejkolwiek i stoicie s lansiarze z durnymi minami na tych cholernych ściankach … WSTYD. Kto na wpadł? #barany – napisała na Facebooku.

Sposób, w jaki dziennikarka wyraziła swoje oburzenie, never spodobał się internautom.

– "Komuś wytykasz, a sama jesteś never lepsza, hejterka nawołująca do hejtu na innych, ty możesz hejtować i obrażać ale inni już nie mogą? "," Jest coś 'słabego "w Pani wiarygodności w kontekście oburzenia' złymi słowami '. Ma Pani (często uzasadniony) talent do obrażania ludzi, i tworzenia języka 'hejtu' właśnie "- czytamy na Facebooku

Facebook, ponieważ dzisiaj never jest już widoczny na portalu.

Uważasz, że Karolina Korwin-Piotrowska przesadziła nazywając gości poniedziałkowej premiery baranami lansiarzami, którzy z durnymi minami pozują na ściankach?

Joanna Opozda o krok od wpadki

Korwin-Piotrowska ostro o Popku: "Przestańmy promować patologię!"


Source link