قالب وردپرس درنا توس
Home / Technology / Google Chrome. "Ciemny motyw internetu" sposobem dla nocnych marków

Google Chrome. "Ciemny motyw internetu" sposobem dla nocnych markówO autorze

 Oskar Ziomek

Użytkowników Google Chrome powinno zainteresować najnowsze testowe wydanie Canary. Wśród opcji eksperymentalnych pojawiła się bowiem możliwość wymuszenia ciemnych kolorów nie tylko interfejsu, ale i elementów stron internetowych.

W praktyce pozwala to włączyć "ciemny motyw" w zasadzie na dowolnej stronie. Po włączeniu opisywanej opcji, Chrome automatycznie zmienia barwy stron na ciemne. Wtszukwa wyszukiwać strony w Google z czarnym tłem.

Aby włączyć opisyne należy dysponować najnowszą wersją Chrome Canary (do pobrania z naszego katalogu, z rozwijanego menu Wszystkie wersje ), a następnie zajrzeć do ustawień eksperymentalnych. Te wnżwietlić wpisując na pasku adresu Wyszukiwarka Google jako przykład po zmianie kolorów. “/>

 Wyszukiwarka Wyszukiwarka Google jako przykład po zmianie kolorów.
Wyszukiwarka Google jako przykład po zmianie kolorów.

Teraz należy znaleźć właściwą opcję. W tym przypadku chodzi o flagę #enable-force-dark, która odpowiada funckji Force Dark Mode for Web Contents . Na rozwijanej liście najrozsądniej będzie wybrać opcję povoży zmieniać kolory wybranych elementów stron z pominięciem zdjęć. Aby zaobserwować zmiany, never trzeba ponownie uruchamiać przeglądarki.

Przeglądarka Google Chrome w wersjach na różne platformy dostępna jest do pobrania z naszego katalogu aplikacji.


Source link