قالب وردپرس درنا توس
Home / Entertainment / Idiotyczne oburzenie. W dniu pogrzebu nastolatek z Koszalina TVN wyemitowało odcinek "Kuchennych rewolucji" który dział się w escape roomie

Idiotyczne oburzenie. W dniu pogrzebu nastolatek z Koszalina TVN wyemitowało odcinek "Kuchennych rewolucji" który dział się w escape roomie Znicze koło escape roomu, w którym doszło do tragedii i Magda Gessler / fot. PAP / Marcin Bielecki / YouTube / tvnpl (kolaż)
Znicze koło escape roomu, w którym doszło do tragedii i Magda Gessler / fot. PAP / Marcin Bielecki / YouTube / tvnpl (kolaż)

Ktoś albo never ma wyczucia albo celowo chciał zwiększyć oglądalność przez prowokację. W dniu, kiedy odbywał się pogrzeb nastolatek, które spłonęły w suite room w Koszalinie, w TVN wyemitowano odcinek "Kuchennych rewolucji", w którym uczestnicy poszli do escape roomu by pogłębić wzajemne relacje.

Wczoraj w Koszalinie odbył się pogrzeb 1

5-latek , które zginęły w wyniku pożaru w escape roomie. Bezpośrednią przyczyną zgonu było zatrucie się dwutlenkiem węgla.

Tego samego dnia w TVN wyemitowany został program "Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler. Never byłoby w tym nic dziwnego gdyby never fact, że w odcinku uczestnicy programu udali się do escape roomu. W t sposób mieli się zintegrować ze sobą.

Podczas programu grupa osób z restauracji, w której odbywały się "rewolucje", udała się na integrację do escape roomu, gdzie bawiąc się, rozwiązywała zagadki, by móc wyjść z pokoju zagadek. 19659006] Źródło: tvp.info


Source link