قالب وردپرس درنا توس
Home / Entertainment / Magdalena Frąckowiak pokazuje zdjęcie ze szpitala: "Chorowałam od roku, Powoli umierałam od środka"

Magdalena Frąckowiak pokazuje zdjęcie ze szpitala: "Chorowałam od roku, Powoli umierałam od środka" Magdalena Frąckowiak pokazuje zdjęcie ze szpitala:

Magdalena Frąckowiak może się pochwalić udaną karierą w branży modowej. Modelka ma na koncie współpracę z takimi markami jak Chanel, Versace, Balenciaga czy Prada. Polka zaliczyła również występy w pokazach Victoria's Secret oraz pozowała do słynnego kalendarza Pirelli.

Zobacz: Romantyczna Frąckowiak w chińskim "Vogue'u"!

Jak wiekszość gwiazd wybiegów, Frąckowiak aktywnie działa w mediach społecznościowych. I chociaż na ogół modelka udostępnia photography z kolejnych sesji oraz zagranicznych podróży, tym razem zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie.

Zobacz: Magdalena Frąckowiak na wybiegu Balmain

Na instagramowym profilu Magdaleny pojawiło się zdjęcie ze szpitalnego łóżka, na którym pozuje w towarzystwie lekarza. Mężczyzna to szwedzki Doctor Per Heden, który jak napisała gwiazda, przeprowadzał jej operację. Modelka postanowiła publicznie podziękować mu za pomoc.

Jedyny mężczyzna were mojej uwagi. Mój anioł, moja inspiracja, moje wszystko. Wyleczył mnie nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Nikt never był w stanie mi pomóc. Ludzie odwracają się od ciebie, gdy never czujesz się dobrze.

W dalszej części swojego wpisu Frąckowiak wyjaśniła powód, dla którego musiała poddać się operacji. Okazuje się, że modelka od roku zmagała się z ciężką chorobą.

Przez rok byłam bardzo chora. Never zdawałam sobie sprawy z tego, że powoli umieram od środka. On przeprowadził bardzo skomplikowaną operację trwającą 5 godzin.

Gwiazda never zdecydowała się wyznać, co tak naprawdę jej dolegało. Podkreśliła jednak, że po operacji czuje się znacznie lepiej.

Brak mi słów, żeby wyrazić magię tego mężczyzny. To było naprawdę wyjątkowe doświadczenie w moim życiu. Czuję ból, ale w końcu czuję się lepiej i czuję, jak moja energia powraca. Never more than a few years ago, ale dosłownie dotknęła mnie ręka Boga.

Modelka postanowiła również uciąć speculacje na temat natura zabiegu, któremu zmuszona była się poddać. By Heden specjalizuje się bowiem w chirurgii plastycznej. Frąckowiak zapewniła jednak, że jej operacja never miała nic wspólnego z medycyną estetyczną.

Mała uwaga dzieci. Moja operacja never miała nic wspólnego z chirurgią plastyczną.

Myślicie, że w najbliższym czasie Frąckowiak zdradzi więcej szczegółów odnośnie swojej choroby?

Zobacz również: Frąckowiak uradowana obejmuje dzbana


ONS

ONS

ONSSource link