قالب وردپرس درنا توس
Home / Entertainment / Miley Cyrus rozstała się z dziewczyn ±. I between zek trwał zaledwie 6 tygodni. "Nadal s ± przyjaciółkami"

Miley Cyrus rozstała się z dziewczyn ±. I between zek trwał zaledwie 6 tygodni. "Nadal s ± przyjaciółkami"To, e between me Miley Cyrus and Liama ​​Hemswortha nale¿y ju¿ do przeszłości, dawno wiemy. Para rozstała się po kilku miesiącach małęstva. Dodajmy jednak, ¿e par ± byli przez 10 lat (z małymi przerwami). W oficjalnym oświadczeniu stwierdzili, ż e rozstali się, poniewa¿ "chc teraz skupić się na karierze". Prawdziwy powód by³ jednak nieco inny. Chodziło bowiem o romans piosenkarki z 30-letni ± blogerką, Kaitlynn Carter. Kiedy w internecie pojawiły się i gorące zdjęcia z wakacji, actor postanowił złożyć papiery rozwodowe. Cyrus i jej nowa dziewczyna spędzały ze sobąbardzo dużo czasu, lecz jak się okazuje – to był tylko chwilowy romans.

Miley Cyrus rozstała się z dziewczyną

Zagraniczne media donoszą, ż wokalistka rozstała się z Kaitlynn Carter. I płomienny związek never trwał zbyt długo, bo zaledwie sześć tygodni. Według informatora portalu The Sun wciążąż ze sobąbardzo blisko.

Zerwały, ale nadal sąprzyjaciółkami.

¬ródło donosi równie¿, ż e zarówno separacja Cyrus, jak i Carter bardzo i do sieie zbli ¿Y³y.

By³y dla siebie oparciem w momencie, gdy okaza³o siê, ¿e obie s ± w separacji. Obecnie never s ± jużrazem ̵

1; mówi w The Sun.

Póki co never ma reakcji ze strony Liama. Myślicie, ż e jest jeszcze dla nich szansa? A mo¿e Miley skupi siê wyłącznie na karierze?

ZOBACZ TE¯: Liam Hemsworth pocieszy³ siê już po Miley Cyrus? Ponoæ spotyka się z australijsk ± piękności ±. "Długo się znają i ostatnio całkiem dużo rozmawiają"

Tak wyglądała Miley w swojej sukni ¶lubnej:

Spodziewaliście się tego?

KB


Source link