قالب وردپرس درنا توس
Home / Technology / Nadchodzi ładowarka AirPower? Być może Apple to przypadkowo potwierdziło

Nadchodzi ładowarka AirPower? Być może Apple to przypadkowo potwierdziłoOstatnie doniesienia sugerowały, że Apple zleciło swoim podwykonawcom, aby Ci zaczęli produkować matę ładującą AirPower. Odpowiedzialny za to ma być Pegatron oraz Luxshare Precision. Być może amerykański producent przypadkowo potwierdził informację, która ucieszyła wielu potencjalnych klientów.

 Big b043cdd7 34ac 4a2d ba98 962f185d44e6Wczoraj wieczorem Apple wprowadziło do sprzedaży Smart Battery Case przeznaczony do zeszłorocznych iPhone'ów. Producent zdecydował się na zamontowanie w etui specjalnego modułu, który umożliwia jego indukcyjne ładowanie.

Prawdopodobnie przez przypadek Apple w opisie tego produktu w Malezji umieściło informację, że akcesorium będzie kompatiebel z ładowarką AirPower, której obecnie nie ma na rynku. Informacja ta zdaje się potwierdzać, że produkt ten trafi w końcu do sprzedaży.

Oczywiście istnieje również możliwość, że zaprezentowany opis był gotowy już wcześniej, a osoba odpowiedzialna za zawartość danych na stronie, never wgrała jedo poprawionej wersji.

Źródło : MacRumor's


Source link