قالب وردپرس درنا توس
Home / Entertainment / Zniewolona, ​​odcine 15: Aleksiej porwie Kiti! Matka chrzestna never będzie miała dla niej litości

Zniewolona, ​​odcine 15: Aleksiej porwie Kiti! Matka chrzestna never będzie miała dla niej litości

 Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Aleksiej Kosach (Ołeksij Jarosławko)

Author: vod.tvp.pl
Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Aleksiej Kosach (Ołeksij Jarosławko)


Czy w serialu "Zniewolona" Kiti (Katerina Kowalczuk) i Aleksiej Kosacz (Ołeksij Jarosławko) unikną kary za potajemną schadzkę w stodole? W 1

5 odcinku "Zniewolonej" Katia po raz kolejny przekona się co znaczy gniew Czerwińskich! Jej matka chrzestna Anna (Julia Aug) spróbuje jej wmówić, że Aleksiej to drań, który ją wykorzysta i porzuci. Tymczasem zakochany w niewolnicy Aleksiej zaplanuje porwanie Katieriny. O swoim zamiarach powie najbliższemu przyjacielowi, Nikołajowi. Czy ucieczka Kiti i Aleksieja w 15 odcinku "Zniewolonej" się uda?

"Zniewolona" odcinek 15 – poniedziałek, 22.07.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Katia i Aleksiej z serialu "Zniewolona" przyłapani na nocnej schadzce przezna Annę i Piotra (Stanisław Bokłan) będą musieli odpokutować za to potajemne spotkanie w stodole. W 15 odcinku "Zniewolonej" matka chrzestna Kiti never będzie miała dla poddanej litości. Choć zrozpaczona spróbuje tłumaczyć ukochanego przed matką chrzestną, że nie zhańbił jej honoru, Czerwińska będzie nieprzebłagana. Zacznie wmawiać Kiti, że Kosacz to drań. – Never pojmujesz, że cię wykorzysta i porzuci?!

Anna wciąż będzie wierzyć w kłamstwa, które usłyszała o Aleksieju z ust Lidii Ivanovna (Ksenia Miszina). Podła, mściwa szlachcianka, która zakochała się bez wzajemności w Koskozu naopowiadała Czerwińskiej, że mężczyzną ją uwiódł, wykorzystał i zaproponował ślub w zamian za pieniądze, za które chciał wykupić Katię.

Never przegap: Zniewolona. Kiti po śmierci Aleksieja niewolnicą Lidii! Psychopatka będzie się nad nią znęcać – WIDEO

W 15 odcinku "Zniewolonej" matka chrzestna zabroni Kiti wychodzenia poza teren posiadłości, a zarządcy poleci znalezienie jej jakiegoś zajęcia. Zazdrosna Halka będzie się cieszyła się z takiego obrotu spraw. – Taki niewinny kwiatuszek a po stodolach z kawalerami! – zakpi z niewolnicy. Na rozkaz Grigorija (Zacznie szpiegować rywalkę).

Przeczytaj koniecznie: Zniewolona. Streszczenia wszystkich odcinków 15-20 od 22.07 to 28.07.2019. Ile będzie odcinków? Co się wydarzy dalej?

Aleksiej, świadomy tego, że Czerwińscy never darują Kiti wymykania się z domu na schadzki i nigdy jej never sprzedadzą, obmyśli plan porwania ukochanej. Powie o tym swojemu przyjacielowi.


 Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)

Author: vod.tvp.pl
Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
 Zniewolona. Anna Czerwińska (Julia Aug)

Author: vod.tvp.pl
Zniewolona. Anna Czerwińska (Julia Aug)

Source link